Nedelja, 25.02.2018.

14:45

Kejn neumoljiv, Totenhem u 90' probio bedem Palasa

Fudbaleri Totenhema pobedili su Kristal Palas sa 1:0 u 28. kolu engleske Premijer lige.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty images

Totenhem je imao više šansi da pogodi mrežu Henesija, pravo je čudo kako gol u poslednjih desetak minuta nije pogodio Orije, ali je to pošlo za rukom Hariju Kejnu.

Totenhem je u 90. minutu dočekao korner, Kristijan Eriksen je centrirao, a Kejn je "bocnuo" loptu glavom dovoljno da je vrhovima prstiju zakači golman Palasa pre nego što je otišla u mrežu.

Srpski vezista Luka Milivojević je igrao svih 90 minuta za Kristal Palas, dok je na drugoj strani zaigrao momak od 25 miliona funti - Lukas Mura koji je pristigao iz PSŽ.

Totenhem se pobedom popeo na četvrto mesto, nalazi se bod iza Mančester junajteda i u zoni Lige šampiona.