20:15

Liga 1: Goleada Tuluza i Monaka

Ekipe Tuluza i Monaka odigrale su 3:3 u 27. kolu Lige 1.

Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Kneževi posustaju u borbi za titulu, pošto sada imaju 11 bodova manje od Pari Sen Žermena i utakmicu više.

Sa druge strane domaći igrači nalaze se u drugom delu tabele sa dva boda više od zone ispadanja.

Monako je do gola prednosti došao u osmom minutu, kada je Roni Lopes na asistenciju Keite Baldea savladao Lafona.

Do poluvremena Tuluz je uspeo da izjednači. Sila je dodao pâs ka Sangareu koji je poravnao rezultat.

U nastavku meča gosti iz Monaka uspeli su da ispuste dva gola prednosti. Lopes je drugim golom na meču ponovo doveo tim u prednost, a potom je Jovetić u 72. minutu povisio na 3:1.

Ipak, Tuluz nije odustao i do kraja meča je uspeo da ponovo dođe do izjednačenja. Delor je u 78. pogodio iz penala, dok je Jaja Sanogo u 87. postavio konačnih 3:3.