Sreda, 21.02.2018.

21:40

Real preokretom u Leganesu do povratka na treće mesto

Madridski Real savladao je u gostima ekipu Leganesa u zaostaloj utakmici 16. kola Primere – 3:1.

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Unaj Bustinsa doveo je Leganes u vođstvo posle samo šest minuta igre, ali je Real u nastavku ipak preokrenuo i zasluženo došao do sva tri boda u malom gradskom derbiju.

Prvo je Lukas Vaskes izjednačio već u 11, Kasemiro je u 29. preokrenuo na 2:1, a konačan rezultat postavio je Serhio Ramos u 90. minutu iz jedanaesterca.

Real, koji je igrao bez Kristijana Ronalda, Luke Modrića i Tonija Krosa, upisao je 14. pobedu od početka šampionata i sada je treći na tabeli Primere sa 48 bodova, dok je Leganes na 13. mestu sa 29.

Prva je Barselona sa 62, drugi madridski Atletiko sa 55, dok četvroplasirana Valensija ima 46 bodova.