Utorak, 20.02.2018.

23:11

Inijesta: Čelsi jedan od najboljih u Evropi, biće teško

Kapiten Barselone Andres Inijesta zadovljan je kako je njegova ekipa igrala protiv Čelsija u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Getty Images

Fudbaleri Čelsija i Barselone odigrali su 1:1 (0:0) u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

'Plavci' su u Londonu poveo golom Vilijana u 62. minutu, zanimljivo nakon što je Brazilac u prvom poluvremenu pogodio dve stative, ali je samo 13 minuta kasnije izjednačio Lionel Mesi, što je njegov prvi gol u karijeri protiv "plavaca".

"Čelsi je jedan od najboljih timova u Evropi. Generalno mi smo igrali dobro, ali sigurno je danas čeka težak meč u Barseloni", rekao je Inijesta posle utakmice.

Drugi meč osmine finala igra se 14. marta na Kamp Nou.