Sreda, 24.01.2018.

20:59

Lulić zamenio Sergeja, pa asistirao, pobeda Lacija

Fudbaleri Lacija pobedili su Udineze sa 3:0 u utakmici zaostalog 12. kola Serije A.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty images

Tim Sergeja Milinković-Savića upisao je 14. pobedu u šampionatu u kome je treći iza Juventusa i Napolija sa 46 bodova.

Prvi gol za Lacio postiže Samir iz Udinezea nespretnom intervencijom u 22. minutu. Na 2:0 je povisio Nani posle dobrog prodora Andersona po levoj strani.

Konačan rezultat je postavio Anderson posle dobrog dodavanja Lulića i još boljeg sprinta Brazilca kojim je iza sebe ostavio dva čuvara i dao gol.

Sergej Milinković-Savić je iz igre izašao u 65. minutu, a zamenio ga je upravo asistent kod trećeg gola Senad Lulić.