Subota, 20.01.2018.

15:44

'Raspucani' Čelsi, sudija "pogurao" 'Plavce'

Fudbaleri Čelsija savladali su na gostovajnju ekipu Brajtona sa 4:0 u meču 24. kola Premijer lige.

'Raspucani' Čelsi, sudija

’Plavci’ su od početka meča imali incijaticu i u trećem minutu poveli golom Azara, da bi tri minuta kasnije Vilijan uz prelepu asistenciju Batšuaja duplirao prednost za 2:0.

U nastavku Brajton je napadao, a nekoliko puta sudija je bio u prilici da dosudi dva penala domaćinima, ali nijednom nije pokazao na belu tačku.

U prvom poluvremenu Vili Kabaljero zakačio je nogom Ezekjela, a potom iskusni arbitar nije dosudio prekršaj ni kada ga je rukama povukao Timue Bakajoko.

U 77. minutu, Eden Azar posle solo akcije postigao svoj drugi pogodak na ovom meču, a konačan rezultat postavio je Mozes u u 88. minutu.

Čelsi je preskočio Liverpul i nalazi se na drugoj poziciji na tabeli sa 50 bodova, dok Brajtona 16. na tabeli sa 23.