Subota, 16.12.2017.

19:54

Napoli razbio Torino za vrh Serije A, Ljajić igrao

Fudbaleri Napolija završili su čitav posao protiv Torina u prvom poluvremenu utakmice 17. kola Serije A.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty Images

Napoli je sa 3:1 pobedio tim Siniše Mihajlovića.

Sve je bilo rešeno već posle pola sata jer je prvo Kulibali pogodio u četvrtom minutu posle kornera, Zjelinski je savršeno iskoristio dodavanje Žoržinja u 25, a Hamšik Mertensov pâs iz okreta za 3:0 u 30. minutu.

Jedini gol za Torino je postigao Andrea Beloti u 65. minutu posle kombinacije sa Ademom Ljajićem. Ljajić je poslednjih dana u sukobtu sa trenerom Sinišom Mihajlovićem, nije bio u sastavu u utakmici sa Laciom (3:1), a sada je ušao u 46. minutu umesto Valdifiorija.

Torinu nisu pomogli ni Nijang, ni Edera koji su ušli posle Ljajića pa je Napoli pobedom došao do