Nedelja, 03.12.2017.

14:47

Gol golmana Beneventa za istoriju i Gatuzov košmar

Fudbaleri Beneventa napravili su veliko iznenađenje u Seriji A, pošto su igrali nerešeno 2:2 sa Milanom i tako osvojili prvi bod.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

EPA-EFE/MARIO TADDEO

Benevento je u 15. kolu italijanskog prvenstva osvojio prvi bod u debitantskoj sezoni, golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Milan je poveo u 38. minutu preko Đakoma Bonaventure, izjednačio je George Puškaš u 50, a u 57. je Nikola Kalinić doneo novo vođstvo gostima.

Alesio Romanjoli je u 75. minutu isključen zbog drugog žutog kartona, a izjednačujući gol za Benevento u 95. je postigao golman Alberto Brinjol, pošto je fantastično reagovao na centaršut sa levog boka.

Na taj način novi trener ‘Rosonera’ Đenaro Gatuzo nije debitovao na željeni način, iako je njegov tim dva puta vodio.