Nedelja, 19.11.2017.

15:16

Veliki previd arbitara – oštar faul Miletića

Fudbaleri Partizana pobedili su ivanjički Javor u gostima sa 2:0 i nastavili seriju dobrih rezultata kada igraju na gostujućem terenu.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

YTSS / AM Video 7S

I pored dva dobra udarca Marka Jankovića iz 9. i 37. minuta Partizan je imao nekoliko šansi da postigne gol, ali je svoju šansu imao i Javor u 71. minutu.

Cvetković je odlično prebacio odbranu crno-belih, sa desnog boka je utrčao Terzić i pokušao je da centrira kada je na njega startovao Nemanja G. Miletić. Miletić je kasnio i start je bio oštar.

Sudija Bojan Nikolić nije video faul koji je bio u kaznenom prostoru pa nije dosudio prekršaj za Javor, a rezultat se do kraja meča nije menjao.

Partizan je nešto boljom igrom nego u poslednjih nekoliko kola pobedio, ali za analizu ostaje situacija iz 71. minuta.