Nedelja, 05.11.2017.

21:30

Sansone vratio Viljareal na pobednički kolosek

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu Malagu sa 2:0, dok je Real Sosijedad u San Sebastijanu sa 3:1 savladao Eibar u meču 11. kola Primere.

Getty Images

Viljareal je protiv poslednje plasirane ekipe u prvenstvu Španije uspeo da se vrati na pobednički kolosek, a golove u trijumfu nad Malagom postigao je Nikola Sansone u 68. i 76. minutu.

Ovom pobedom Viljareal je došao do petog mesta sa 20 bodova, dok je Malaga ostala na poslednjem, 20. mestu sa četiri.

Real Sosijedad je pred svojim navijačima nadigrao Eibar, a pitanje pobednika rešeno je već na početku drugog poluvremena. Prvo je Žoze Vilijan u 12. pogodio za 1:0, da bi Adnan Januzaj u 28. duplirao prednost domaćina.

Početkom drugog poluvremena, odnosno u 46. minutu Mikel Ojarzabal je povisio na 3:0, da bi jedini gol za Eibar u 72. postigao Džoun Džordan.

Real Sosijedad je sedmi sa 17 bodova, a Eibar je na 17. mestu sa osam.

Nešto ranije je Selta je sa 3:1 slavila protiv Atletik Bilbaa, dok je Đirona sa 2:1 na gostovanju pobedila Levante.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja igrao je od 84. minuta za ekipu iz Viga.