Nedelja, 24.09.2017.

17:05

Spartak dominirao, Šaranov omogućio Zemunu bod

Fudbaleri Zemuna i Spartaka remizirali su 1:1, u premijernom meču 11. kola Superlige Srbije.

Subotičani su dominirali u Gornjoj varoši, imali su 13 šuteva, 11 više od rivala, čak deset u okvir gola, ali je fantastično branio Bojan Šaranov.

S druge strane, domaćin je samo jednom poslao loptu u okvir gola, i poveo u 22. minutu susreta preko Stefana Dimića.

Ipak, Spartak poravnava deset minuta pre poluvremena golom Stefana Hajdina, što se ispostavilo bio i konačan rezultat utakmice.

Gosti su 20 minuta pre kraja bili blizu preokreta, ali je Mile Savković na njegovu žalost pogodio samo prečku.

Spartak je četvrti na tabeli Superlige sa 19 bodova, jednim manje od Parizana koji ima utakmicu zaostatka, dok je Zemun osmi sa 13.

U sledećem kolu u Suboticu stiže niški Radnički, dok Zemun igra mali gradski derbi sa Voždocem na TC Stadion.