Nedelja, 10.09.2017.

23:15

Ljajić asistirao u pobedi Torina, Napoli ubedljiv

Fudbaleri Torina pobedili su na gostujućem terenu Benevento sa 1:0, u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva i ostvarili drugu pobedu.

Torino je pobedio golom Jaga Falkea u trećem minutu nadoknade vremena, na asistenciju srpskog reprezentativca Adema Ljajića.

Ekipa Siniše Mihajlovića je četvrta na tabeli sa sedam bodova, a novajlija u ligi Benevento je pretrpeo treći poraz i nalazi se na poslednjem mestu bez bodova.

Napoli je ubedljivo pobedio Bolonju sa 3:0 i tako zabeležio treću pobedu.

Gosti su poveli u 66. minutu golom Hosea Kaljehona, a Dris Mertens je udvostručio prednost u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Pjotr Želinjski u 88. minutu.

Napoli se vratio na drugo mesto na tabeli i ima devet bodova isto koliko i prvoplasirani Juventus, ali i kao Inter na trećem mestu.

Bolonja je pretrpela prvi poraz u prvenstvu i sa pobedom i remijem zauzima deveto mesto na tabeli sa četiri boda.

1.Juventus 3 3 0 0 10:2 9
2. Napoli 3 3 0 0 9:2 9
3. Inter 3 3 0 0 8:1 9
4. Lacio 3 2 1 0 6:2 7
5. Torino 3 2 1 0 5:1 7
6. Sampdorija 2 2 0 0 4:2 6
7. Milan 3 2 0 1 6:5 6
8. SPAL 3 1 1 1 3:4 4