Nedelja, 10.09.2017.

18:51

PL: Njukasl može bez Mitra, minimalac u Svonsiju

Fudbaleri Njukasla pobedili su Svonsi u gostima minimalnim rezultatom, u poslednjem nedeljnom meču četvrtog kola Premijer lige.

Photo by Stu Forster/Getty Images

Njukasl je slavio rezultatom 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Džamal Laseles u 76. minutu.

Štoper ’Svraka’ je, na odličan centaršut iz kornera, neometan skočio na petercu i bez problema sproveo loptu u mrežu.

Ovim trijumfom ekipa Rafe Benitesa popela se na 10. poziciju sa šest bodova, dva više od ’Labudova’ koji su pali na 15. mesto.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije bio u timu zbog suspenzije.

U prvoj utakmici dana, Luka Milivojević nije ulazio u igru u porazu svog Kristal Palasa na gostovanju Burnliju – 1:0.

Vud je već u trećem minutu pogodio mrežu gostiju i ostavio ih na dnu tabele sa nula bodova, nakon četiri odigrane utakmice.

U ponedeljak kolo zatvaraju Vest Hem i Hadersfild.