Nedelja, 10.09.2017.

15:18

Ikardi i Perišić za pobedu Intera

Ekipa Intera pobedila je na svom terenu SPAL sa 2:0 u utakmici trećeg kola italijanske Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Interu je to treća pobeda od početka sezone i drugi je na tabeli sa devet osvojenih bodova, koliko ima i prvoplasirani Juventus. SPAL je na devetom mestu sa četiri boda.

Prvi gol za Inter na današnjem meču postigao je Mauro Ikardi u 27. minutu iz jedanaesterca. Prethodno je Frančesko Vikari skrivio penal.

Konačan rezultat postavio je Ivan Perišić u 87. minutu sjajnim golom sa oko 15 metara. Danilo d'Ambrozio je centrirao sa desne strane, a hrvatski fudbaler je volejem pogodio gol od prečku.

Inter u narednom kolu gostuje Krotoneu, dok SPAL dočekuje Kaljari.