Subota, 26.08.2017.

21:00

BL: Dortmund nastavio niz za prvo mesto na tabeli

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na svom terenu Hertu sa 2:0, u utakmici drugog kola Bundeslige i ostvarili drugu pobedu.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Borusija je povela u 15. minutu golom Pjera Emerika Obamejanga u 15. minutu, što je njegov drugi gol u prvenstvu, a pobedu je obezbedio Nuri Sahin u 57. minutu.

Ekipa iz Dortmunda je prva na tabeli sa šest bodova, a Herta je osma sa tri boda.

Ranije, aktuelni šampion Bajern iz Minhena pobedio je Verder u Bremenu sa 2:0 zahvaljujući dvostrukom strelcu Robertu Levandovskom, Volfsburg je pobedio Ajntraht sa 1:0, a istim rezultatom Štutgarta je pobedio Majnc.

Augsburg i Borusija iz Menhengladbaha odigrali su nerešeno 2:2, a isti rezultat bio je i u Leverkuzenu u duelu Bajera i Hofenhajma.