Subota, 26.08.2017.

20:29

Mesi za 11 minuta slomio Alaves, Katai ni na klupi

Ekipa Barselone savladala je u gostima Alaves sa 2:0, a oba gola za katalonski klub postigao je Lionel Mesi.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Domaći igrači pružali su jak otpor u prvom otporu gigantu iz Katalonije, ali je onda u drugom poluvremnu na scenu stupio Argentinac.

Mesi je prvo u 55. minutu na asistenciju Đordija Albe postigao prvi gol, a onda 11 minuta kasnije posle greške odbrane i drugi put zatresao mrežu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Katai nije bio na klupi Alavesa.

Treba reći da je Mesi u prvom poluvremenu promašio penal, ali se onda sa dva gola iskupio u nastavku.

Barselona je zabaležila drugu pobedu u isto toliko utakmica, dok je Alaves poražen drugi put.

U petak su odigrana dva meča, Real Sosijedad je bio ubedljiv pred domaćom publikom protiv Viljareala, dok je Betis sa 2:1 savladao Seltu iz Viga.