Subota, 26.08.2017.

20:00

Het-trik Dibale, Lazović igrao 90 minuta

Fudbalski klub Juventus pobedio je kao gost Đenou sa 4:2 u drugom kolu Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Srpski igrač Darko Lazović odigrao je svih 90 minuta za domaće, ali nije uspeo da upiše gol ili asistenciju.

Izabranici Masimilijana Alegrija došli su do veoma teška tri boda, pošto su se nalazili u zaostatku od dva gola.

Krenulo je očajno za aktuelnog šampiona Italije, pošto je Miralem Pjanić postigao autogol već u prvom minutu. Da sve bude još gore u sedmom je dosuđen penal za Đenou, a Galabinov uspešno realizovao.

Do promene na semaforu nije se puno čekalo, pošto je Paolo Dibala u 14. minutu, na asistenciju Pjanića smanjio na 2:1. Ispostaviće se da je nadoknada vremana prvog pluvremena bila od ključne važnosti.

Tada je četvrtom minutu nadoknade iz penala Paolo Dibala izjednačio. Ovakva stvar je demoralisala domaće igrače, pa je Juve do kraja lako došao do pobede. Prvo je Kvadrado u 62, a onda i Dibala u 90+2 minutu postigao svoj treći gol i tako postavio konačan rezultat.

U drugom meču dana Bolonja je kao gost pobedila Benevento sa 1:0. Odlučujući gol postigao je Donsah u 55. minutu.