Petak, 25.08.2017.

23:59

"Žuta podmornica" potopljena, Betis bolji od Selte

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom terenu Viljareal sa 3:0, u prvoj utakmici drugog kola španskog prvenstva i ostvarili drugu pobedu u ligi.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Sosijedad je poveo u 25. minutu golom Vilijana Hosea, a vodjstvo je udvostručio Ćabi Prijeto u 34. minutu. Konačan rezultat postavio je Huanmi u 45. minutu.

Sosijedad ima šest bodova i prvi je na tabeli, dok je Viljareal poslednji, pošto je pretrpeo oba poraza.

Srpski fudbaler Antionio Rukavina odigrao je ceo meč za "Žutu podmornicu".

Kada je reč o drugo meču večeri, Betis je pred svojom publikom pobedio Seltu iz Viga sa 2:1.

Viđen je preokret od strane domaćih igrača, pošto su gosti u desetom minutu preko Gomesa stigli do vođstva. Izabranici trenera Setijena uspeli su da izjednače do poluvreme – strelac u 31. minutu Serhi Leon.

U nastavku meča, Betis je uspeo da dođe do sva tri boda jer je u 77. minutu Fedal pogodio mrežu golmana gostiju.

Reprezentativac Srbije Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za gubitnički sastav.