Petak, 25.08.2017.

23:07

'Sveci' ubedljivi na Parku prinčeva, sjajni Kavani

Fudbaleri Pari Sen Žermena ubedljivo su na svom terenu savladali Sent Etjen u meču 4. kola francuskog šampionata - 3:0.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

'Sveci' su slavili golovima Edinsona Kavanija u 20. i u 89. minutu, dok se Tijago Mota upisao u listu strelaca u 51. minutu.

Iako mrežu nije zatresao najsuplji fudbaler sveta Nejmar, Parižani su nastavili fantatičan niz gde posle četiri odigrana kola imaju gol razliku gol 14:2.

U 20. minutu meča domaćini su poveli iz penala. Saidi Janko je povukao protivnika za dres, zbog čega je sudija odmah pokazao na belu tačku, a precizan s "bele tačke" bio je Kavani.

Gosti su do kraja prvog poluvremena mogli do izjednačenja, ali Bamba nije uspeo da iskoristi šansu, što je kaznio Mota na startu drugog dela meča fantastičnim udarcem za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Kavani u 89. minutu, koji je lako matirao golmana protivnika za ubedljivih 3:0.