Sreda, 02.08.2017.

21:34

Golmani "blistali" u Pireju (VIDEO)

Prvo poluvreme meča Olimpijakos – Partizan obeležili su golmani koji su najzaslužniji za egal 1:1.

Golmani

Olimpijakos je poveo u 22. minutu golom Mehdija Kansela-Gonzalesa iz slobodnog udarca, a Partizan izjednačio u 33. preko Sejdube Sume.

Vođstvo domaćinu omogućio je Filip Kljajić. Kansela-Gonzales je samo prebacio živi zid iz slobodnog udarca sa oko 20 metara, lopta je išla pravo u ruke golmanu Partizanaa, koji očajno reaguje, fudbal mu je prošao kroz rukavice u mrežu.

Partizan je remizirao sa Olimpijakosom 2:2, pa je eliminisan iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ipak, 11 minuta kasnije na sličan način mu se "revanširao" Stefanos Kapino. Posle snažnog šuta Marka Jankovića van kaznenog prostora, lopta se bukvalno odbila od golmana Olimpijakosa kao od tarabu, a brzo je reagovao Suma i odbitak ubacio u mrežu za 1:1.

Olimpijakos je u prvoj utakmici slavio 3:1 u Beogradu, pa je bliži baražu kvalifikacija za Ligu šampiona.