Četvrtak, 27.07.2017.

20:55

LE: Rajković sačuvao mrežu, Osijek šokirao PSV

Ekipa Makabija iz Tel Aviva na čijem je golu branio Predrag Rajković pobedila je Panionios 1:0 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Veliko iznenađenje priredili su igrači Osijeka koji su kao gosti u Ajndhovenu savladali PSV sa 1:0.

Odlučujući pogodak za hrvatski klub postigao je Borna Barišić u 57. minutu iz penala, dok je jedini gol na meču izraelskog i grčkog kluba dao Vida Or Kjartanson u 48. minutu.

Zenit iz Sankt Peterburg, za koji igra je svih 90. minuta odigrao Branislav Ivanović, pobedio je kao gost izraelsku Jehudu sa 2:0.

Prvi gol za rusku ekipu postigao je Domeniko Krišito u 59. minutu, dok je 99 odsto prolaz u četvrto kolo Zenitu u nadoknadi vremena obezbedio Aleksandar Kokorin.

Ekipa Krasnodara pobedila je 2:1 danski Lingbi, a nekadašnji igrač Crvene zvezde Mihailo Ristić odigrao je svih 90. minuta.

Od ostalih mečeva, Estersund je nastavio sa dobrim partijama, pošto su nakon eliminacije Galatasaraja dobili Folu iz Luksemburga sa 1:0.

Litvanski klub Suduva takođe je napravila iznenađenje veoma ubedljivo savladavši švajcarski Sion sa 3:0.