Nedelja, 16.07.2017.

08:16

Remi Partizana, prvenac Leonardovog brata

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešen meč protiv Teleoptika u prijateljskoj utakmici – 4:4 (1:3).

Izvor: SM

Autor: SM

Foto/fkpartizan.rs

Trener crno-belih Miroslav Đukić dao je šansu igračima koji nisu igrali protiv Budućnosti.

Crno-beli su poveli golom Đorđa Jovanovića u petom minutu, da bi Dušan vlahović izjednačio u 14, a šest minuta kasnije Đilas je preokrenuo rezultat za vođstvo “optičara”.

U 32. minutu Đurić je povećao prednost domaćih i to je bio konačan rezultat u prvom poluvremenu, da bi u nastavku meča na scenu nastupi mladi Đorđe Jovanović.

Golovima u 50. i 67. minutu iz penala, mladi centarfor donosi izjednačenje Partizanu, a tri minuta kasnije Alan Da Silva Souza, Leonardov brat, doveo je crno-bele u vođstvo.

Čim se krenulo sa centra, Đilas je savladao Jovičića i postavio konačnih 4:4.