Četvrtak, 29.06.2017.

22:38

Mladost ubedljivo poražena na evropskoj premijeri

Ekipa Mladosti iz Lučana poražena je na domaćem terenu od Inter iz Bakua sa 3:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: PT

Autor: PT

Starsport

Ovo je bila prva utakmica Mladosti u evropskim takmičenjima, međutim porazom od Intera ekipa Nenada Milovanovića 99 procenata se oprostila od daljeg učešća u kvalifikacijama.

Gosti iz Azerbejdžana došli su do prednosti u 23. minutu kada je strelac bio Skarlatače. Do drugog gola se nije čekalo puno, pošto je isti igrač u 41. minutu povisio na 2:0.

Pokušavao je trener Milovanović sa izmenama, međutim one nisu urodile plodom. Šta više, Lučani su primili još jedan gol, kada je u 75. minutu Alijev postavio konačnih 3:0.

Revanš meč na programu je šestog jula u Azerbejdžanu.