Ekipa Alavesa savladala je Seltu iz Viga sa 3:1 u 37. kolu Primere.

Izvor: PT

Autor: PT

Starsport

Srpski reprezentativac Aleksandar Katai odigrao je 71. minut za domaći sastav, kada ga je zamenio Oskar Romero.

Bivši fudbaler Crvene zvezde igrao je veoma dobro, a u 18. minutu bio je asistent prilikom drugog gola. Katai je centrirao iz kornera, a Fedal je sjajnim udarcem glavom postigao drugi gol.

Ranije u petom minutu, domaći fudbaleri su poveli preko Garsije koji je iskoristio grešku odbrane i lako savladao Viljara.

Baski su do trećeg gola stigli u 37. minutu kada je Diverson na asitenciju Vigaraja povisio na 3:0. Gosti su do utešnog gola stigli u 78. minutu, strelac sa bele tačke bio je Aspas.

Alavesu je ovo bila treća pobeda zaredom dok je Selta zabeležila peti uzastopni poraz.