Sreda, 19.04.2017.

17:05

"Uvedite tehnologiju da Real ne mora u produžetke"

Nekadašnji fudbaler Reala Hose Marija Gutijeres, poznatiji kao Guti, uključio se u polemiku o sudijskim greškama na revans meču četvrtfinalna Lige sampiona

Guti je stao u odbranu svog bivšeg tima koji je na meti kritika javnosti jer je Kristijano Ronaldo dao dva gola iz ofsajda u produžetku dvomeča sa Bajernom.

"Uvedite više tu video tehnologiju da Real ne bi bespotrebno igrao produžetke", napisao je Guti na Tviteru uz fotografiju na kojoj se vidi da je i Robert Levandovski u ofsajdu tokom akcije u kojoj je Serhio Ramos postigao autogol za 2:1.

Bajern je pet minuta pre kraja utakmice na Bernabeuu, koju je dobio u regularnom delu sa 2:1, ostao bez Artura Vidala, koji je preoštro isključen, da bi u dodatnih 30 minuta Ronaldo postigao dva pogotka, oba iz ofsajda, a pogodio je i Marko Asensio za trijumf 4:2 i plasman u polufinale.