Ponedeljak, 17.04.2017.

15:59

Piksi u Kini preuzeo vrh tabele

Dragan Stojković Piksi i Guangdžu R&F nastavili su seriju sjajnih partija u kineskom šampionatu, pobedom nad Lijaoningom 4:1.

Izvor: P.T.

Autor: P.T.

U petom kolu kineske Superlige, Guangdžu je kao gost došao do četvrtog trijumfa u sezoni i prvog mesta na tabeli.

Da će zabeležiti novu pobedu najavio je u 18. minutu Erhan Zahavi, međutim domaći fudbaleri se nisu predavali i u u 39. minutu izjednačili preko Čanange. U nastavku meča, gosti su dominirali i postigli još tri gola i tako lako stigli do nove pobede.

Guangdžu u sledećem kolu igra u gostima protiv pretposlednjoplasirane ekipe Điangsua.