Subota, 15.04.2017.

22:35

Barsa se ne predaje lako, ostaje u borbi za titulu

Fudbaleri Barselone slavili su na Kamp Nou protiv Real Sosijedada rezultatom 3:2 u 32. kolu Primere.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Ekipa Luisa Enrikea iako je bolje započela meč nije tako lako došla do tri boda.

Lionel Mesi je sa dva gola u 17. i 37. minutu doneo Kataloncima potrebno samopouzdanje, ali je Umitii samo pet minuta kasnije postigao autogol i smanjio rezultat.

Dva minuta kasnije, Barsa je ponovo imala dva gola prednosti posle pogotka koji je postigao Alkaser Pako, na asistenciju argentinskog napadača.

Međutim, Prijeto je u nadoknadi vremena šokirao navijače na Kamp Nou i smanjio prednost domaćina.

Vilijan Žoze uputio je sjajan pâs ka Prijetu, koji je ostao pred Ter Štegenom i lako ga savladao za 3:2.

Posle veoma zanimljivog duela u prvom delu meča, gde je viđeno pet golova, u drugom povremenu ekipe nisu uspele da dođu do gola i meč je završen pobedom Katalonaca.

Barselona je upisala 22. pobedu od početka španskog prvenstva i druga je na tabeli sa 72 boda, odnosno ima tri manje od prvoplasiranog Real Madrida uz meč više.