Sreda, 01.03.2017.

23:30

Ronaldo spasao Real od debakla, Katai pocrveneo

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešen meč na Bernabeu protiv ekipe Las Palmasa, u duelu 25. koluašpanske Primere – 3:3

Izvor: SM

Autor: SM

Las Palmas je do 86. minuta imao prednost od 3:1, ali je Real golovima Kristijana Ronalda stigao do boda.

Isko je doneo prednost Realu u osmom minutu, ali je Las Palmas potom preokrenuo rezultat, a u tome im je pomogao i Garet Bejl koji je u 47. minutu dobio crveni karton.

Golove za Las Palmas postigli su Tanaisu Dominges u desetom minutu, Honatan Viera sa penala u 56. i Kevin Prins Boateng tri minuta kasnije.

Bod Realu je doneo Ronaldo koji je prvo u 86. minutu iskoristio jedanaesterac, a potom je pogodio i u 89. minutu.

U preostala dva meča koja su odigrana fudbaleri Selte i Espanjola odigrali su nerešeno 2:2. Nemanja Radoja igrao je do 88. minutu za domaći sastav.

Ekipa Granade slavila je protiv Alavesa sa 2:1, a u poraženom sastavu nastupali su Nenad Krstičić i Aleksandar Katai koji je u nadoknadi vremena zaradio crveni karton.

1. Barselona 25 17 6 2 71:21 57
2. Real Madrid 24 17 5 2 63:25 56
3. Sevilja 24 16 4 4 48:29 52
4. Atl. Madrid 24 13 6 5 44:21 45
5. Real Sosijedad 25 14 3 8 39:34 45
6. Viljarreal 25 11 9 5 36:19 42
7. Eibar 25 11 6 8 41:33 39
8. Atletik Bilbao 24 11 5 8 31:29 38