Subota, 25.02.2017.

22:30

L1: 'Zlatni Orlići' sa Bordoom slavili u Lilu

U zanimjivom meču 27. kola francuske lige, fudbaleri Bordoa pobedili su posle preokreta Lil rezultatom 3:2 (0:1).

Izvor: SM

Autor: SM

Prednost Bordou doneo je Vada u 16. minutu meča, da bi u drugom poluvremenu domaći tim za dva minuta uspeo da preokrene i to golovima De Previla u 65. minutu sa penala i Edera u 67.

Junak meča bio je Ounas koji je ušao u 78. minutu i za samo četiri minuta postigao dva gola za veliki preokret i pobedu Bordoa u gostima.

Lil je u finišu meča imao dva igrača manje pošto su zbog dva žuta kartona isključeni Palmeiri I Mavuba.

Srpski fudbaler Milan Gajić odigrao je ceo meč za ekipu Bordoa, dok je još jedan ‘Zlatni Orlić’ Vukašin Jovanović bio na terenu do 75. minuta.

U ostalim mečevima, Ren je minimalnim rezultatom slavio protiv Lorijen rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Sio u 19. minutu.

Nansi i Tuluz su odigrali bez golova, a Pavle Ninkov je ceo meč presedeo na klupi u gostujućem timu. Anžer je ubedljivim rezultatom bio bolji od Bastije sa 3:0

1. Monako 27 19 5 3 78:25 62
2. Nica 27 17 8 2 44:21 59
3. PSŽ 26 17 5 4 50:18 56
4. Lion 25 14 1 10 49:31 43
5. Bordo 27 11 9 7 35:33 42
6. St. Etjen 26 10 9 7 31:21 39
7. Marsej 26 11 6 9 35:31 39
8. Ren 27 9 9 9 26:31 36