Petak, 17.02.2017.

23:23

L1: Bastija obradovala PSŽ

Ekipe Bastije i Monaka remizirale su na Korzici na otvaranju 26. kola Lige 1 – 1:1 (1:0).

Getty Images

Domaći su bili bolji rival u uvodnom delu meča, pa su na odmor otišli sa prednošću pošto je Sadio Dialo pogodio mrežu gostiju u 18. minutu.

Monako je uspeo da izjednači posle sedam minuta igre u nastavku, preko sjajnog Bernara Silve, ali je to bilo sve jer se Bastija uspešno odbranila i stigla do važnog boda.

Monako sada ima 59 bodova, četiri više od drugoplasiranog Pari Sen Žermena, koji u nedelju dočekuje Tuluz.

S druge strane, Korzikanci su i dalje u opasnoj zoni, nalaze se na 19. poziciji sa 23 boda, tri manje od sigurne zone.