Ponedeljak, 30.01.2017.

22:43

Las Palmas preokrenuo protiv Valensije

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su na svom terenu ekipu Valensije sa 3:1, u poslednjoj utakmici 20. kola španske Primere.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Getty Images

Las Palmas je, posle sedme pobede od početka šampionata, 11. na tabeli sa 28 bodova. Valensija je prekinula seriju od dve pobede i ostala na 15. poziciji sa 19 bodova.

Valensija je na ovom meču povela u 21. minutu golom Santija Mine, ali je domaća ekipa od tog trenutka preuzela inicijativu i u nastavku preokrenula rezultat.

Honatan Vijera je 42. minutu izjednačio rezultat, a preokretu Las Palmasa pomogao je i Munir El Hadadi koji je 51. minutu zaradio drugi žuti karton.

Prednost Las Palmasu doneo je Maurisio Lemos u 58. minutu, a tri minuta kasnije konačan rezultat postavio je Kevin-Prins Boateng.

Las Palmas u narednom kolu gostuje Granadi, dok Valensija dočekuje Eibar.