Subota, 28.01.2017.

21:11

Mehengladbah od 0.2 do sva tri boda u Leverkuzenu

Borusija iz Mehengladbana napravila je veliki preokret protiv Bajera u Leverkuzenu u poslednjem subotnjem meču 18. kola Bundeslige – 3:2 (0:2).

Getty Images

'Aspirindžije' su odigrale odlično prvo poluvreme i vodile 2:0, pogocima Džonatana Taha u 31. i Havijera Ernandesa Ćićarita u 34. minutu, ali su ih u nastavku u potpunosti nadigrali.

Lukas Stindl je golovima u razmaku od 52. do 58. minutu ekspresno izjednačio rezultat, da bi veliki preokret i sva tri boda gostima doneo Rafael dvadeset minuta pre kraja.

Borusija je ovom pobedom nastavila beg sa dna, pošto je sada 13. sa 20 bodova, odnosno ima četiri manje od osmoplasiranog Bajera.