Nedelja, 18.12.2016.

20:40

Depor slavio, remi u Leganesu

Fudbaleri Deportiva pobedili su Osasunu sa 2:0, u duelu 16. kola španske La lige.

Getty images

Domaći sastav ostvario je četvrtu pobedu u sezoni i sa 16 bodova je pobegao na +4 od opasne zone.

Sa druge strane, tim iz Pamplone ostao je na poslednjem mestu sa samo 7 poena.

Depor je sav posao završio u prvom poluvremenu. Već u sedmom minutu Andone je na asistenciju Čolaka pogodio za 1:0, a konačanb rezultat u 42. minutu postavio je Rajan Babel.

Prethodno su Leganes i Eibar odigrali nerešeno 1:1. Gerero je doneo prednost domaćem timu u 23. minutu, ali je Ererin samo tri minuta kasnije dobio crveni karton, pa je Leganes igrao više od sat vremena sa desetoricom.

Gosti su to iskoristili 14 minuta pre kraja kada je bivši igrač Mančester junajteda Bebe pogodio za 1:1.

Eibar je sedmi sa 23 boda, a Leganes ima sedam bodova manje na 16. mestu.