Subota, 15.10.2016.

22:32

Real razbio Betis, Ronaldo stavio tačku

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su Betis u Sevilji rezultatom 6:1, u 8. kolu španske Primere.

Getty images

Ekipa zinedina Zidana odigraja je fantastičan meč, a pobeda je čak mogla da bude i mnogo ubedljivija.

Od starta je Real zaigrao veoma ozbiljno, a mnogo im je pomogao rani gol koji je u 4. minutu postigao Varan posle centaršuta Krosa iz kornera.

Već do poluvremena je bilo 4:0. Benzema je pogodio u 31. minutu posle nove asistencije Krosa, a Marselo je čini se iz ofsajda postigao trći gol u 39. minutu.

Najlepši momenat utakmice dogodio se u 45. minutu. Real je organizovao fantastičnu kontru, a na kraju je posle nesebičnog dodavanja Pepea pogodio Isko.

Bivši igrač Malage bio je strelac i u 62. minutu kada je fantastičnim udarcem pogodio rašlje protivničkog gola, a prethodno je na 4:1 smanjio Kehudo.

Konačan rezultat postavio je na ovom meču prilično neprimetni Kristijano Ronaldo koji je iskoristio dodavanje rezerviste Alvara Morate.

Real posle ove pobede ima 18 bodova kao i Atletiko, ali slabiju gol razliku, dok je Betis 15. na tabeli sa 8 bodova.