Subota, 20.08.2016.

20:11

Barsa se igrala sa Betisom na startu Primere!

Lionel Mesi i Luis Suares čigledno su se uželeli fudbala, pošto je Barselona počela odbranu titule u Primeri ubedljivom pobedom protiv Betisa – 6:2.

Getty images

Katalonci, koji su već osvojili Superkup, pokazali su i bez Nejmara da će ponovo biti glavni konkurent za titulu.

U glavnoj ulozi su očekivano bili Lionel Mesi i Luis Suares, ali je mrežu gostiju iz Sevilje načeo Arda Turan u šestom minutu. Kada je Kastro u 21. minutu izjednačio delovalo je da će Barsa imati težak posao, ali do poluvremena su meč prelomili Mesi u 37. minutu sjajnim udarcem sa oko 20 metara i Suares pet minuta kasnije.

U nastavku meča Barsa se igrala sa rivalom, Suares je postigao još dva, Mesi još jedan gol, a Kastro je šest minuta pre kraja postavio konačan rezultat. Potpuno neverovatno zvuči podatak da je Suares postigao četiri het-trika na poslednje četiri utakmice u Primeri.