Subota, 30.07.2016.

19:50

Spektakularan pogodak Filipa Markovića

U prvom kolu belgijske lige Filip Marković postigao je sprektakularan pogodak za ekipu Muskrona protiv Anderlehta.

Izvor: SM

Autor: SM

Starsportfoto

Stariji brat Lazara Markovića je od prošle godine igrač Muskrona čiji je vlasnik fudbalski menadžer Pini Zahavi.

U sezoni za nama odigrao je 20 mečeva i postigao tri gola.

Markovići su zajedno iz Partizana prešli u Benfiku odakle je Lazar otišao u Liverpul, a Filip u Majorku.

On je protiv Anderlehta u 26. minutu prihvatio dugu loptu senegalca Simona Dijedia i sa 17-18 metara poslao bombu koju nije mogao da zaustavi golman gostujuće ekipe.

Muskron ipak nije izdržao, pošto je Anderleht u drugom poluvremenu preokrenuo i pobedio sa 2:1.

Za ovaj klub još nastupaju srpski igrači Fejsal Mulić, Nikola Gulan i Luka Stojanović, koji je došao na pozajmicu iz grčkog Apolona.