Petak, 22.04.2016.

23:07

Las Palmas ubedljiv protiv Espanjola

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su Espanjol sa 4:0 u prvoj utakmici 35. kola Primere.

Izvor: JT

Autor: JT

Getty Images

Tim sa Kanarskih ostrva je utakmicu rešio za oko pola sata, pošto je toliko prošlo od prvog gola u nadoknadi prvog poluvremena do četvrtog, kada je postavljen konačan rezultat utakmice.

Las Palman je poveo preko Nabila el Žara u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi Džonatan Vijeira udvostručio prednost u četvrtom minutu drugog perioda.

Samo sedam minuta kasnije, Pedro Bigas je povisio na 3:0, da bi Vakaso Mubarak postavio konačan rezultat u 75. minutu.

Las Palmas je posle 12. pobede ove sezone skočio na osmo mesto tabele sa 43 boda, 36 manje od vodeće Barselone, dok je Espanjol ostao na 15. poziciji sa 37 bodova.