Petak, 15.04.2016.

19:53

Het-trik Pavlovića za trijumf Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Borac sa 3:1 (2:1) na Banovom brdu u prvom kolu plej ofa Superlige Srbije.

Izvor: MN

Autor: MN

Starsport

Pobedu ekipi Milana Lešnjaka doneo je het trikom Andrija Pavlović, dok je pogodak za Čačane postigao je Vujaklija.

Čukarički se popeo na drugo mesto pa sada ima 30 bodova, dok je Borac na petom mestu sa 23.

Domaći su poveli u 16. minutu bizarnim pogotkom. Pavlović je šutirao sa 16 metara po zemlji, a golmanu Borca lopta je prošla kroz ruke i završila u mreži.

Posle pola sata igre prednost je duplirana. Živković je iskosa sa leve strane ubacio loptu u peterac gde je stajao Pavlović, lepo se zagradio, okrenuo i šutirao pod prečku.

U 37. minutu Čačani su smanjili prednost. Zorić je izveo korner sa desne strane, Maslać je spustio do Vujakliji, a njemu nije bilo teško da postigne pogodak.

Konačan rezultat postavljen je u 61. minutu. Čukarički je bio u kontranapadu, jedan fudbaler domaćih je sa desne stra ubacio loptu u peterac, ona je prošla pored dvojice gostujućih igrača do Jovanovića, on nije uspeo da šutira, ali je dodao ka Reganu, a on prosledio ka Pavloviću koji sa nekoliko metara pogađa prazan gol.