Nedelja, 03.04.2016.

23:17

Lakazet vodi Lion ka Ligi šampiona

Fudbaleri Liona pobedili su Lorijen u gostima sa 3:1 u 32. kolu Lige jedan i sada su ponovo na trećoj poziciji koja vodi u Ligu šampiona.

Izvor: SO

Autor: SO

Getty Images

Poveo je domaćin preko Varisa u 36. minutu, ali je Lakazet izjednačio minut pre poluvremena. Preokret je kompletirao Gezai u 81. minutu, a Lakazet je svojim drugim golom potvrdio trijumf Liona, 15. ove sezone.

Lil je kao gost pobedio Nant sa 3:0, uz dva gola Edera i jedan Sunzua, dok je Bastija sa 2:1 kod kuće savladala Olimpik Marsej.

Poveli su domaći autogolom Rekika u 47. minutu, Danik je iz penala duplirao prednost, a počasni gol za goste dao je Batšuaji u 77. minutu.