Sreda, 09.03.2016.

22:59

Liga 1: Marsej nastavio loš niz

Fudbaleri Ažaksjaa i Olimpika iz Marseja igrali su nerešeno 1:1 u odloženoj utakmici 28. kola Lige 1.

Izvor: JT

Autor: JT

Starsportphoto

S obzirom na to da je domaći tim prvi iznad crte ispadanja, Olimpik je upisao još jedan kiks ove sezone, pošto je poslednji trijumf imao 17. januara.

Gosti su vodili od 79. minuta golom Remija Kabelje, da bi Mohamed Larbi doneo bod domaćinu samo pet minuta kasnije.

Marsej je posle tog rezultata napredovao do 11. mesta i sada ima 38 bodova, dok je Ažaksjo ostao 18. sa 30 bodova.

U sredu uveče je odigrana još jedna utakmica u francuskom prvenstvu, a Bastija i Nant su igrali bez golova u odloženoj utakmici 27. kola.

Nant sada na osmom mestu tabele ima 41 bod, 33 manje od vodećeg Pari Sen Žermena, dok je Bastija dve pozicije iza sa dva boda manje.