Utorak, 01.03.2016.

23:09

"Petarda" Milana, pogodio i Baloteli

Fudbaleri Milana dominantno su izborili plasman u finale Kupa Italije koji im garantuje mesto u Evropi sledeće sezone.

"Rosoneri" su nakon minimalne pobede u prvom meču, deklasirali trećeligaša Alesandriju u revanšu sa 5:0.

Dvostruki strelci bili su Menez i Romanjoli, a minut pre kraja gol je konačno postigao i Mario Baloteli.

Milan će u finalu Kupa igrati sa boljim iz dvomeča između Juventusa i Intera, a pred revanš na Đuzepe Meaci "Stara dama" ima tri gola prednosti.

Tim Siniše Mihajlovića je revanš rešio već u prvom poluvremenu, Menez je iskoristio dodavanja Honde i Polija za dva gola, a golom je urodila plodom i kombinacija Kucke i Romanjolija.

Isti igrač deset minuta povećava rezultat na 4:0, da bi goste dotukao Baloteli nakon asistencije Maurija.