Četvrtak, 04.02.2016.

17:53

OFK Beograd ubedljiv u Budvi

Fudbaleri OFK Beograda ostvarili su novu povredu na zimskim pripremama u Crnoj Gori.

"Romantičari" su savladali kotorski Bokelj 3:0 na terenu "Jaz" u Budvi, što im je četvrti trijumf u pet mečeva.

Strelci za beogradskog superligaša bili su Avramovski i Belaković u prvom, te Kovačević u drugom poluvremenu.

Osim njih, odličnu šansu za gol imao je i Andrić krajem prvog dela meča, dok su u 87. minutu gosti preko Pajovića propustili priliku da ublaže poraz.

Do kraja priprema na Jadranu, "romantičare" očekuju još dva meča, sa Sutjeskom (7. februar) i Lovćenom (13. februar).

OFK Beograd: Čupić, Liščević, Martinović, Planić, Zlatković, Vukobratović, Belaković, Pejović, Vidaković, Avramovski i Jovović.

Igrali su još: Lazović, Pavlovski, Matović, Dautović, Andrić, Gigić, Kovačević, Damjanović, Igrnjatijević, Stojković i Duronjić.