Subota, 12.12.2015.

17:18

Vojvodina u seriji, Ožegović srušio Jagodinu

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu Jagodinu sa 3:1, u 21. kolu Superlige Srbije.

Starsport

Novosađani su se posle ove pobede popeli na četvrto mesto na tabeli sa 34 boda, dva više od Partizana i niškog Raničkog.

Ovo je peta uzastopna pobeda Vojvodine uključujući i Kup, pa je jasno da je dolazak Nenada Lalatovića na klupu bio pun pogodak.

U duelu sa Jagodinom najveći deo posla domaćin je obavio u prvih 15 minuta. Prvo je Rosić u osmom pogodio za 1:0, a šest minuta kasnije Ognjen Ožegović je duplirao vođstvo.

Gosti iz Jagodine vratili su se pred poluvreme golom Popovića, ali u nastavku nisu uspeli da stignu barem do boda. Deset minuta pre kraja pobedu Vojvodine overio je Ognjen Ožegović svojim drugim golom.