Petak, 13.11.2015.

17:13

Kosovo i Albanija remizirali u Prištini

Reprezentacija Albanije remizirala je sa Kosovom u Prištini 2:2, u prijateljskom meču kojim je obeležila plasman na Evropsko prvenstvo 2016.

Pred oko 17.000 gledalaca, koji su podjednako podrili obe selekcije, sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Albanija je povela u 54. minutu preko Reja Manaja, četiri minuta kasnije izjednačio je Bersant Celjina, da bi 20 minuta pre kraja izjednačio Eljbasan Rašani. Samo tri minuta kasnije Amir Rahmani je postavio konačan rezultat.

Ovo je inače šesta prijateljska utakmica fudbalske reprezentacije Kosova od kada joj je FIFA dozvolila odigravanje prijateljskih mečeva.