Ponedeljak, 19.10.2015.

22:22

Sporting u 96' do remija sa Granadom

Fudbaleri Spotinga i Granade igrali su 3:3 (1:2) u spektakularnom poslednjem meču osmog kola Primere.

Gosti su preokrenuli rano vođstvo Spotinga i u poslednjih 15 minuta ušli sa 3:1, ali su u završnici dobili dva crvena kartona te primili dva gola, drugi u nekoliko desetina sekundi posle isteka petog minuta nadoknade.

Granada je produžila seriju bez pobeda na šest kola, pa je ostala na dnu tabele izjedačena sa Las Palmasom, prvim timom koji je otpustio trenera. Spoting je 12. u Primeri.

Domaćin je poveo u osmom minutu golom Espinose, ali su gosti preokrenuli već do poluvremena preko Pitija i Sukcesa.

Trijumf Granade je najavio El Arabi 15 minuta pre kraja, da bi se Sporting nakon isključenja Lopesa u finišu vratio golom Kacesa u 88. minutu.

U nadoknadi vremena gosti ostaju bez još jednog igrača zbog odugovlačenja, potom propuštaju fantastičnu kontru da potvrde pobedu, a kazna stiže u 96. minutu kada je Gerero zakucao loptu u mrežu sa desetak metara.

Granada u sledećem kolu dočekuje ekipu Betisa, dok Spoting gostuje Atletik Bilbau.