Ponedeljak, 21.09.2015.

22:22

Golčina, pa gol Stojiljkovića za Bragu

Srpski napadač Nikola Stojiljković postigao je dva gola u pobedi svoje Brage nad Maritimom 5:1 u meču portugalske Primeira lige.

Izvor: SO

Autor: SO

Starsport

Stojiljković je do sada dva puta ulazio kao rezerva, jednom je presedeo meč na klupi, a prvu priliku u startnih 11 iskoristio je na najbolji mogući način i bio je najzaslužniji za trijumf svoje ekipe.

Već u šestom minutu Stojiljković je fantastično šutirao sa ivice kaznenog prostora iskosa sa leve strane – neodbranjivo za 1:0.

U 34. minutu srpski napadač duplirao je prednost svog tima – ovoga puta Stojiljković je iskoristio dodavanje u prostor, lepo isfintirao golmana i plasirao loptu u mrežu.

Tri minuta kasnije Maritimo je smanjio na 2:1, ali je Braga sa tri pogotka u drugom poluvremenu došla do treće ovosezonske pobede.

Stojiljković, koji je iz igre izašao u 79. minutu, ima 23 godine, a letos je u Bragu došao iz Čukaričkog.