Subota, 12.09.2015.

17:54

Ronaldo ’podivljao’, Real zgazio Espanjol

Kristijano Ronaldo nije postigao nijedan gol u prva dva kola Primere, ali je sve nadoknadio u trećem protiv Espanjola u Barseloni.

Beta/AP

Fantastični Portugalac odigrao je simultanku u pobedi nad Espanjolom od 6:0 i meč je završio sa neverovatnih pet postignutih golova i asistencijom.

Real sada ima sedam bodova posle tri utakmice, dok je Espanjol ostao na tri.

Madriđani su od starta utakmice u Barseloni zaigrali kao da igraju protiv gradskog rivala Espanjola, pa rezultat na kraju nije mogao da izostrane.

Već u sedmom minutu Ronaldo je načeo mrežu rivala posle asistencije Modrića, a do 20. je stigao do het-trika. U 17. je iskoristio penal, a tri minuta kasnije je posle asistencije Bejla povećao na 3:0.

Do poluvremena se u strelce upisao i Karim Benzema i to posle odličnog dodavanja Portugalca. U nastavku nije bilo dileme, ali Real je dokrajčio rivala golovima Ronalda u 61. i 81. minutu.