Nedelja, 30.08.2015.

19:27

Vojvođanski derbi: Ilić srušio Vošu u 93’

Fudbaleri Spartaka savladali su u Subotici ekipu novosadske Vojvodine sa 2:1 i tako bili bolji u vojvođanskom derbiju.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Starsportphoto

Spartak je drugom pobedom ove sezone odmakao od donjeg dela tabele Superlige Srbije.

Subotičani su do izuzetno značajnog uspeha došli golom u trećem minutu sudijske nadoknade, pa su preuzeli desetu poziciju.

Domaćin je poveo na početku utakmice pogotkom Makarića, ali kada su Novosađani izjednačili desetak minuta posle odmora preko Mirka Ivanića. Činilo se da predstoji miroljubiva podela bodova kada je domaćin u nadoknadi vremena ipak došao do neočekivanog trijumfa.

Vojvodina je ostala peta sa 13 bodova iz osam mečeva.