Petak, 07.08.2015.

22:10

Pavlović i Aškovski za pobedu Pazara

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na gostovanju Jagodinu sa 2:1 (0:0) u prvom meču četvrtog kola Superlige.

Izvor: MN

Autor: MN

Starsport

Posle prvih 45 minuta nije bilo pogodaka. Golove za pobedu svoje ekipe postigli su Pavlović u 49. i Aškovski u 63.

Pogodak za Jagodinu postigao je Savković u 68. minutu. Jagodina je imala priliku da izjednači, pošto je u poslednjih oko 15 minuta opsedala gol gostiju, ali nije uspela da postigne gol.

Domaći navijači burno su reagovali na prekršaj u šesneastercu Novog Pazara, ali sudija Dejan Santrač nije dosudio penal.

Novi Pazar se sa dve pobede, remijem i porazom popeo na drugo mesto na tabeli, dok je Jagodina poslednja bez ijednog osvojenog boda, a ovaj gol joj je prvi u sezoni i sada ima gol-razliku 1:12.