Subota, 25.07.2015.

17:59

Đurđić strelac posle dva minuta na debiju

Srpski fudbaler Nikola Đurđić imao je debi za pamćenje u dresu Malmea u trijumfu nad Sundsvalom sa 3:0 u 17. kolu švedskog prvenstva.

Izvor: JT

Autor: JT

Starsportphoto

Đurđić je nedavno stigao na pozajmicu u Malme iz Augsburga, a samo dva minuta su mu bila potrebna da bi postigao gol, a bio je i asistent kod drugog gola svog tima.

Strelac za Malme je bio i drugi srpski fudbaler u redovima tog kluba Vladimir Rodić, koji je odigrao celu utakmicu, dok je Đurđić, koji mu je asistirao, u igri bio do 77. minutu.

Đurđić je doveo Malme u vođstvo u drugom minutu, Rodić je udvostručio prednost u poslednjem minutu prvog poluvremena, a konačan rezultat u 80. minutu postavio je Erdal Rakiš.

Malme trenutno drži peto mesto na tabeli švedskog prvenstva sa 30 bodova, pet manje od vodećeg Geteborga, koji ima utakmicu manje.

Naredna utakmica Malme očekuje u sredu, kada gostuje Salcburgu u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.